8. kolo: Polaban A vs Městec Králové 3:0

Výhra v okresním derby.

"Výborný výkon v prvním poločase nám přinesl bohužel jen vedení o jedinou branku, i když šancí jsme si vytvořili daleko více. Soupeř byl také nebezpečný a po zisku míče a měl nepříjemné střely, se kterými si však poradil náš spolehlivý brankář. Začátek druhého poločasu se nám moc nevydařil, nechali jsme soupeři moc prostoru a nechali ho hrát s míčem. Což určitě není hra, kterou bychom chtěli předvádět. Vzadu jsme hráli spolehlivě a soupeř měl jednu nebezpečnou střelu. O utkání rozhodla druhá branka, která byla výstavní. Máme radost z důležitého vítězství, které určitě nebylo jednoduché. Soupeř přijel v silné sestavě a hlavně chtěl hrát fotbal. Oceňuji jejich výkon a nasazení. Stejně tak mohu pochválit výkon rozhodčích,“ řekl k utkání trenér domácího týmu Vít Caudr.

Branky: 45. M. Šimon, 71. J. Šimon, 79. Jarschel (z PK). ČK: 78. Střelec (M. Králové). Poločas: 1:0.

Polaban Nymburk: Plaček – M. Šimon, Holakovský, Hoffmann, Sladkovský, Macek (64. Jarschel), Hrdlička, Hobík (73. Kukla), J. Šimon, Vacík (81. D. Filip), Hájek.