U19 doma vítězně

V sobotu 9.9. odehráli naši dorostenci v rámci 6. kola zápas s FK Náchod.

Do utkání vstoupil lépe soupeř, když se už v 9. minutě mohl radovat ze vstřeleného gólu – 0:1. Hra se přelévala ze strany na stranu a i my jsme si dokázali vytvořit gólové příležitosti, které se nám prozatím využít nedařilo, šance soupeře zase likvidoval skvěle chytající Matěj Krumpholc. Ve 34. minutě se po volném přímém kopu Jakuba Šimona dostal k dorážce jeho bratr Marek - 1:1. Tato kombinace se poté opakovala ještě ve 41. minutě, kdy Jakub Šimon našel z rohového kopu Marka - 2:1. Tímto výsledkem tak skončil první poločas.

Do druhé půle byly stanoveny 2 úkoly: neprohrávat osobní souboje a sbírat vícero odražených balónů po našich či soupeřových rozehrávkách. Hra se stále přelévala ze strany na stranu. Soupeř si vytvořil pravděpodobně více gólových příležitostí, ale žádnou z nich nebyl schopen proměnit. A tak se v 76. minutě po průnikové přihrávce Daniela Filipa prosadil po samostatném úniku Jakub Šimon a určil tak konečný výsledek utkání - 3:1. Všechny body tedy zůstávají po bojovném výkonu doma. Záznam obou dvou poločasů je k dispozici na našem youtube kanále SK Polaban Nymburk.

Polaban U19 vs FK Náchod U19  3:1

Trenéři: Radek Hanuš, Marek Krumpholc

Sestava: Krumpholc – Luňáček(C), Šebela, Šesták, Šimon M. – Šubrta, Filip, Král – Košátko, Šimon J., Holan

Střídali: Bílek (46. minuta – Luňáček), Sedlmajer (65. minuta – Holan), Svoboda (78. minuta – Šimon J.), Zenkl (85. minuta – Košátko)