Mladší dorost doma urval vítěství

V zápase mladších dorostenců proti Slavii Hradec Králové jsme doma vybojovali výhru!

Do druhého domácího zápasu jsme nenaskočili vůbec dobře, hned po několika minutách jsme inkasovali – 0:1. Po dlouhou dobu se nám nedařilo dostat se do zápasu, protože hostující celek nám prakticky nic nedovolil. Jen zřídka jsme se dokázali dostat k soupeřově vápnu. Do druhého poločasu jsme naopak vstoupili velice dobře. Plnili jsme, co jsme si řekli o poločasové pauze. S šancemi přišel i vyrovnávací gól vstřelený Tomášem Truhlářem – 1:1. Velice vyrovnaný druhý poločas jsme i přes velké šance soupeře a několika skvělých zákrocích domácího gólmana Jakuba Šulce ustáli. Sami jsme pak, opět střelcem dne Tomášem Truhlářem, dokázali v 61.minutě rozhodnout po jeho krásné střele – 2:1. Tímto výsledkem tak po bojovném výkonu získáváme 3 body.