Další úspěšný víkend pro týmy SK Polaban Nymburk!
✅ Polaban A porazil Luštěnice 2:1,
✅ Polaban B uspěl venku proti Litoli 3:1.
Starší dorost remizoval v Českém Brodě 3:3,
✅ Mladší dorost zvítězil suverénně 3:0.
❌ Starší žáci padli těsně 0:1,
✅ Mladší žáci si připsali dvě výhry: 3:2 a 5:1!
Díky všem hráčům za bojovnost a fanouškům za podporu!
Naše mladší přípravka se dnes na turnaji OFS prezentovala nejen novými dresy od partnera JP Elektro s.r.o., ale i bojovnými výkony. Děkujeme hráčům a hráčkám za jejich úsilí, rodičům za fandění a Bohemii Poděbrady za organizaci.
Naši mladší žáci si sáhli na dno sil, ale odměnou jim jsou tři body z hřiště prvního Vestce! Po strhujícím a dramatickém utkání, plném nasazení a fotbalové kvality z obou stran, jsme slavili zaslouženou výhru 3:2. Kluci ukázali týmového ducha i bojovné srdce – gratulujeme k parádnímu výkonu!
Přijďte podpořit náš tým v dalším mistrovském souboji proti Sokolu Luštěnice Tento tradiční klub, založený v roce 1934 se v současné době nachází na 14. místě s 13 body. Utkání se odehraje na domácím hřišti a očekáváme napínavou bitvu o cenné body. Přijďte vytvořit skvělou atmosféru a fandit našim hráčům! Těšíme se na vás!
st 17. 4. 2024
Konečně výhra: Polaban A vs Rejšice 2:1
Po třech prohraných zápasech a dvou remízách se konečně dočkali fotbalisté Polabanu Nymburk zisku tří bodů. A ty už potřebovali hodně nutně. Na svém stadionu pokořili celek Rejšic, který hraje o záchranu. Domácím vyšla hlavně první půle, v níž dal dva góly útočník Andriichuk. Po změně snížil Kučera a nymburští borci se klepali o výsledek do poslední minuty.
„Kluci si neumí udělat lehký zápas,“ ulevil si po zápase trenér Polabanu Nymburk Ondřej Murárik. „Sice jsme prvních dvacet minut byli takoví zabrždění a neběhalo nám to, jakoby na kluky dolehla důležitost zápasu. Poté jsme převzali iniciativu a pomohl nám první gól ze standardní situace. Pak se nám povedla pěkná akce, kterou jsme proměnili a těsně před poločasem jsme měli asi největší šanci, kterou Patrik Zbořil neproměnil. Tu kdyby proměnil, myslím, že by bylo po zápase,“ pokračoval kouč nymburského celku.
„Druhý poločas byl vyrovnaný, ale jak je naším zvykem, inkasujeme z ojedinělé situace. Hosté měli ještě jednu šanci na vyrovnání, tam nás podržel gólman. Poté nám pomohlo střídání, tím jsme opět oživili hru, ale žádný brejk se nepodařilo vyřešit. Soupeře jsme již do ničeho nepustili, a tak si myslím, že jsme zaslouženě vyhráli,“ oddechl si kouč Murárik.
Branky: 37. a 43. Andriichuk – 65. Kučera. Poločas: 2:0.
Polaban Nymburk: Holešovský – Krušinský (66. Hoffmann), Kotek, Daněk, Jarschel, Herčík, Hrdlička, P. Zbořil (71. Ruszó), Sladkovský (71. D. Zbořil, 78. Drobný), Wiehl, Andriichuk (71. J. Šimon) (převzato z Nymburského deníku)