Dorostenci vybojovali další bodík

První listopadová sobota se nesla ve znamení předposledního kola České dorostenecké divize U19 skupiny C a zápasu našeho celku proti SK z Vysokého Mýta. Kvůli vydatným dešťům nebylo možné sehrát zápas na přírodní trávě, takže jsme museli využít hřiště s umělou trávou v areálu nymburského sportovního centra.

Polaban U19 vs Vysoké Mýto U19 3:3 (3:3)

První poločas začal opět hororově a hosté měli hned v 7. minutě možnost pokutového kopu, a tu proměnili – 0:1. My jsme však s odpovědí neotáleli a hned v 9. minutě se po sérii soubojů a našeho napadání dostal do šance Petr Zenkl, který střelou na přední tyč překonal brankáře hostí – 1:1. Tentýž hráč si připsal i další vstřelený gól. Vše se událo po rohu Daniela Filipa a následné hlavičce Víta Šestáka, který vybídl k zakončení právě Zenkla – 2:1. Další gól přidal ve 39. minutě po dobrém napadání Marka Košátka a jeho následném centru Tomáš Kukla – 3:1. Hosté však do konce prvního poločasu stihli ještě srovnat. Nejprve se trefili po dobrém přenesení hry a samostatném úniku ve 43. minutě – 3:2. V poslední minutě se jim naskytla možnost další penalty – 3:3. Nutno dodat, že jsme do konce poločasu mohli ještě inkasovat, ale remízový stav pohotovým zákrokem na brankové čáře zachránil Jakub Šebela.

Do druhé půle jsme nastoupili kvůli zranění našeho gólmana Matěje Krumpholce s naším druhým brankářem - Alešem Komárkem. Soupeř byl během druhé půle lepším družstvem než my. Pár gólových příležitostí jsme si, včetně jednoho samostatného úniku naskytlo, nicméně právě střídající Komárek podal naprosto famózní výkon mezi třemi tyčemi a soupeřovi nedovolil změnit stav utkání. Po divoké přestřelce z prvního poločasu a bezbrankové druhé půli tedy nastává dělba bodů mezi naším družstvem a družstvem z Vysokého Mýta, a to i zásluhou našeho kočkodana Aleše Komárka.

Trenéři: Marek Krumpholc, Radek Hanuš

Sestava: Krumpholc – Luňáček(C), Šesták, Šebela, Sedlmajer – Šubrta, Šimon M., Filip – Zenkl, Košátko, Kukla

Střídali: Komárek (46. minuta – Krumpholc), Holan (66. minuta – Zenkl), Skopalík (77. minuta – Luňáček), Skokan (77. minuta – Sedlmajer), Král (87. minuta – Šebela)