previous arrow
next arrow
Slider

Ze života A-týmu

Po nucené „CORONA“ pauze odehrálo A-mužstvo SK POLABAN Nymburk dne 13.6.2020 první přípravné utkání proti silnému soupeři z Českého Brodu. První poločas tohoto zápasu byl herně vyrovnaný a po individuální chybě jsme prohrávali 0:1. V druhém poločase přišla další zaváhání, která přinesly nelichotivý konečný výsledek 2:5. Následně se dne 14.6.2020 konalo první utkání Polabského poháru, ve kterém nastoupil celek SK POLABAN Nymburk proti Semicím. Náš tým vsadil ve velkém měřítku na mládí, což však bohužel přineslo těsnou prohru s týmem, který nakonec celý turnaj vyhrál. V souboji o třetí místo dotčeného Polabského poháru, který se odehrál 20.6.2020 vyhrál POLABAN v Lysé nad Labem proti domácímu celku 2:4 (poločas 2:2). A-tým se v sobotu 20.6.2020 rozloučil s uplynulou sezónou a do 13.7., respektive 18.7.2020, kdy se odehrají první přípravné zápasy ve Velimi, bude mít herní pauzu.