previous arrow
next arrow
Slider

První kolo aneb poslední přípravné utkání A-týmu

Vzhledem k tomu, že SK POLABAN Nymburk měl hrát dne 22.8.2020 první soutěžní utkání divize C proti soupeři z Kosmonos, který byl však v karanténě, narychlo bylo dohodnuto přípravné utkání s týmem Baník Most – Souš. Tento tým rovněž nenastoupil k prvnímu kolou z důvodu karantény Štětí. Utkání bylo sehráno na neutrální půdě v Roudnici nad Labem.
Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v úvodních minutách jsme měli dvě stoprocentní brankové příležitosti. Bohužel jsme v obou případech selhali, a tak po následném nedůrazu uvnitř vlastní šestnáctky, přišel trest v podobě vedení soupeře. Hrál se svižný fotbal na obě strany. Soupeř byl aktivnější na míči a POLABAN v obranném bloku s nebezpečnými brejky, při kterých se nám znovu naskytli dvě dobré příležitosti. Problémem se ale vždy stávala finální přihrávka.
Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a po rohovém kopu jsme vyrovnali na 1:1. Následně jsme až do šedesáté minuty se soupeřem drželi krok. Po prostřídání POLABANSKÉ sestavy začal soupeř dominovat. Dvě hrubé chyby v podobě špatně zahraného ofsajd systému a špatné rozehrávky uvnitř vlastní šestnáctky nabídli soupeřovi příležitost, kterou zúročil v podobě dvoubrankového vedení. Toto vedení v závěru Baník ještě pojistil čtvrtou brankou.
Sestava:
Plaček – Mejzr, Dudla T., Daněk, Herčík – Škarecký, Nepovím – Novotný, Hobík, Jarschel – Dudla M.
Střídali: Kožurik, Filip, Vaníček, Landyš, Zoubek, Kotek
Branka: M. Dudla
V příštím utkání hostíme v druhém kole divize C tým FK Náchod. Toto utkání se odehraje v neděli 30.8.2020 od 17:00 hodin v areálu Veslák.