next arrow
Slider

fotbalově „polojasný“ víkend

Zhodnocení zápasu POLABANSKÉHO A-týmu očima trenéra L. Vlka
Náše “A”mužstvo v neděli 6.9.2020 zavítalo do Poříčan, odkud jsme odjeli poraženi 2:0. Myslím, že jsme předvedli kompaktní výkon, co se týká hry dozadu. Utkání ovlivnil hned úvod, kdy se po závaru v našem pokutovém území kopala penalta a zároveň byl poměrně přísně vyloučen M.Daněk. 82 minut hry v oslabení bylo pro nás náročných, ale mimo druhé branky po rohovém kopu jsme soupeře do ničeho nepustili. Po zranění M. Dudly ve třicáté minutě jsme museli hru trochu přeskupit a přestali jsme být nebezpeční ve hře dopředu.
Ve druhém poločase nám rychle ubývaly síly a hrozili jsme pouze ze standartních situací. Jinak musím ale kluky pochválit za přístup a bojovnost při hře v oslabení.

POLABANSKÝ B-tým si veze 3 body z Vykáně
Zhodnocení zápasu POLABANSKÉHO B-týmu očima trenéra R. Hanuše
Od začátku zápasu byl soupeř hodně na míči. Nám se povedlo dát brzy gól z přímého kopu, ale většinu prvního poločasu jsme hráli pod tlakem. Ve druhé půli měli domácí snad patnáct rohových kopu, ale ani to jim ke vstřelení branky nestačilo. Musím hráče pochválit za bojovný výkon ve druhém poločasu. Takové vítězství je pro nás velmi cenné.

V PONDĚLÍ 7.9.2020 prohrála GARDA POLABANU i přes svou novou výzbroj ve formě dresů s gardou Kolína 3 : 4.