SK Polaban
Nymburk
previous arrow
next arrow
Slider

AKTUALITY

Opatření v souvislosti s koronavirem od 18.12.2020

Opatření v souvislosti s koronavirem od 18.12.2020

Od 18. prosince 2020 bude platit následující situace: profesionální sportovní soutěže budou povoleny ve specifickém režimu a bez diváků, amatérské soutěže budou zakázány, budou zavřená vnitřní sportoviště pro individuální sporty. Venkovní sportoviště budou otevřená pro maximálně šest lidí.
SK POLABAN Nymburk – příspěvky

SK POLABAN Nymburk – příspěvky

Vážení POLABAŇÁCI, jak jste jistě již všichni zaznamenali, jsou v souvislosti s onemocněním COVID-19 přijímána různá opatření a nařízení. VÝKONNÝM VÝBOREM SK POLABAN Nymburk je tato situace brána velice vážně a bez jakéhokoliv podceňování. Za nejdůležitější je považováno zdraví hráčů a jejich rodinných příslušníků.
Rozhodnutí VV FAČR

Rozhodnutí VV FAČR

V úterý 27. října 2020 se sešel prostřednictvím online videokonference Výkonný výbor FAČR, který na svém zasedání rozhodl (mimo jiné) v těchto věcech:
Propagační klubové předměty

Propagační klubové předměty

Vážení POLABANŠTÍ příznivci, SK POLABAN Nymburk Vám nabízí možnost zakoupení propagačních předmětů klubu a fotbalových míčů. Objednání je možné provést prostřednictvím formuláře umístěného na těchto stránkách v sekci „Fanshop“ - Objednávka – klubové předměty. Děkujeme za přízeň.