next arrow
Slider

1. Přípravné utkání A-týmu

SK Poaban – SK Slavia Praha U17 0:3(0:2)
Po prvním tréninku přišlo hned ve čtvrtek 16.7. 2020 první přípravné utkání s dorostem Slavie U17.
Hrálo se ve SC na Tyršáku. Do zápasu zasáhli nadějní dorostenci v kombinaci se zkušenějšími hráči. Soupeř nás potrápil hlavně pohybem a důrazem. První branku jsme obdrželi po hrubé individuální chybě. Do konce prvního poločasu nás soupeř potrestal ještě jednou po kombinaci středem. Naše útočná snaha končila většinou před šestnáctkou soupeře. Ve druhé půli se obraz hry v našem podání lehce zlepšil, ale ke skórování jsme se nedostali. V závěru utkání jsme ještě jednou inkasovali a konečné skóre pro SK POLABAN tak bylo nelichotivé 0:3.